Mastodon KONTAKTNÍ INFORMACE - formulář - možnost přispět na provoz stránek
autor Sirien

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?

Jsme otevření inspiracím na naše články. Pokud Vás zajímají určité kapely, které Vám zde chybí, není nic jednoduššího, než nám dát vědět a my se jim podíváme na zoubek. Toto mohou samozřejmě využít i zástupci kapel, kteří by rádi svůj projekt zviditelnili. Od toho zde máme záložku tipů/novinek a samozřejmě recenzí, kde vám okoukneme fasádu i podvozek. Najdeme to, co potřebuje opravit, kde vám to reziví i kde jste to tak zcela nedotáhli. Na oplátku získáte upřímnou recenzi s pozitivními i negativními připomínkami. Komentáře pod recenzemi jsou otevřené, svůj názor tak můžou připojit i čtenáři.

Pro předávání promo materiálů doporučuji využít online úložní prostory, například úschovnu tečka cézet, nebo sdílenou Google složku na Vašem profilu.

…………………

V případě, že Vám naše práce dává smysl a chcete nás podpořit, můžete níže na účet přispět na kafe a cukry, ze kterých rosteme do krásy. Co my, ale naše články! Přiznejme si, že při zaměstnání se publikuje pomaleji a nadto v časech, kdy už by tělo mělo dávno odpočívat a nejlépe spát. Unavit a uspat tu naši „haunted mind“ zabere dost práce. Vstávání je pak o to horší, takže díky moc Všem, co si na nás vzpomenou!

1665065022/3030